OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: art@petrpalma.cz

Malba

O malbě

Ve svých obrazech se věnuji převážně kráse ženského těla, kterým jsem fascinován a které obdivuji. Baví mě rozmanitost jeho tvarů, křivek, záhybů a všech těch smyslných míst, jež nabízí a jež dovedou vyvolávat touhy, sny a představy. Z těchto důvodu se nejvíce věnuji právě ženskému aktu ve snaze o zachycení celé této inspirace, kterou ve mě vyvolává. Ve svých obrazech používám syté plné barvy pro zvýraznění a podpoření všech těchto pocitů. K celému umocnění dojmu pak umisťuji akty do abstraktního prostředí plného geometrických či rostlinných ornamentálních prvků. Výsledkem je celkově výrazná emociální malba, která má charakteristický a osobitý styl, vycházející z mých niterných pocitů, představ a fantazií.

Své obrazy zásadně nepojmenovávám. Jsem přesvědčený, že název obrazu jen zbytečně ovlivňuje diváka. Ten by si měl na obraz vždy vytvořit názor sám na základě svých vlastních pocitů a dojmů.

Obrazy 2016-2017

Obrazy připravované a malované v období 2016-2017.

Fotografií:
10
Datum:
25. 9. 2017

Zobrazit

Obrazy 2013 - 2015

Obrazy připravované a malované v období mezi roky 2013 až 2015.

Fotografií:
21
Datum:
17. 9. 2017

Zobrazit